Produkcja

Firma SPC (Spółdzielnia Piekarsko – Ciastkarska) to 70 lat tradycji wypieku wyrobów piekarskich, posiadająca znaczący udział w aglomeracji warszawskiej. Firma ta korzysta ze standardowych modułów systemu Anakonda. Prócz masowej sprzedaży i zamówień od setek Klientów dziennie, firma korzysta z rozliczania produkcji oraz z jej planowania. Wdrożono także znaczną liczbę dodatkowych – sparowanych z głównym systemem programów – jak na przykład system wyświetlaczy ekspedycyjnych usprawniający kompletację zamówień czy aplikację mobilną do wprowadzania towaru do dowodów dostaw. Zawarte zostały tam wszystkie potrzebne informacje – w tym masą netto produktu – przy użyciu wyłącznie kodów kreskowych na terminalach przenośnych.

Aktualnie w firmie wdrażany jest system WMS z pakietu Anakonda Enterprise, który pozwoli na zautomatyzowanie pracy magazynów.

„Profesjonalizm, nastawienie na potrzeby klienta oraz przyjemna i fachowa obsługa to tylko część z wachlarza cech firmy Record System”

„Obsługa serwisowa działa sprawnie i szybko, co pozwala nam dostosowywać system Anakonda do coraz szybciej zmieniającego się otoczenia rynkowego”

„Niech dowodem na profesjonalizm firmy Record System będzie nasza 15-sto letnia współpraca”

Wiceprezes firmy SPC p. Małgorzata Gałecka